Pos Voornaam Achternaam Nr. Ronden Tot. Tijd Beste Td In Rnd Woonplaats UCICode Vereniging
1 Jasper de Laat 6 65 1:49:31.964 1:36.389 7 MOERGESTEL NED19940217 TWC Tempo
2 Pim van de Klundert 39 65 1:49:32.259 1:36.372 7 WOENSDRECHT NED19960914 Willebrord Wil Vooruit
3 Kobus Hereijgers 36 65 1:49:55.205 1:36.091 53 HEDEL NED19890310 WV Schijndel
4 Christiaan Meerbeek 42 65 1:50:04.031 1:33.754 25 Naaldwijk NED19961024 Westland Wil Vooruit
5 Marco Brus 65 65 1:50:09.944 1:36.001 27 SCHIJNDEL NED19870606 WV Schijndel
6 Kelvin van den Dool 27 65 1:50:10.792 1:34.922 26 HOOGBLOKLAND NED19951018 GRC Jan van Arckel
7 Jeroen Janssen 67 65 1:50:16.633 1:37.437 64 NIJMEGEN NED19840513 NSWV Mercurius
8 Tom Goovaerts 31 65 1:50:19.153 1:38.350 26 STABROEK BEL19880703
9 Koen van de Klundert 38 65 1:50:19.330 1:35.123 24 WOENSDRECHT NED19950918 Willebrord Wil Vooruit
10 Gosse van der Meer 63 65 1:50:19.484 1:35.828 23 Surhuizum NED19950624 DRC de Mol
11 Hans Dilling 64 65 1:50:19.930 1:37.927 25 NIJMEGEN NED19920726 DRC de Mol
12 Remco Schouten 47 65 1:50:20.550 1:35.450 25 AMMERSTOL NED19950306 GRTC Excelsior
13 Ingmar Uytdewilligen 51 65 1:50:23.302 1:36.021 27 ZANDVLIET BEL19911008
14 Sjoerd Kouwenhoven 68 65 1:50:25.791 1:38.843 56 HONSELERSDIJK NED19901103 Westland Wil Vooruit
15 Koen van Dijke 66 59 1:41:41.073 1:36.205 23 BAARLE NASSAU NED19960416 TWC Het Snelle Wiel
16 Mike van Nunspeet 43 58 1:40:45.119 1:35.982 27 DEN HAAG NED19971217 Westland Wil Vooruit
17 Joost van Wijngaarden 15 58 1:41:38.121 1:38.918 12 Nijmegen NED19941117 DRC de Mol
18 Jeffrey Doornbusch 2 57 1:40:44.356 1:38.475 25 BREDA NED19900315 WV Breda
19 Bjorn van der Heijden 35 57 1:41:40.501 1:39.097 47 SCHAIJK NED19950905 WV Schijndel
20 Erik Kramer 5 57 1:41:49.508 1:39.517 49 HARDINXVELD GIESSEND NED19940213 DRC de Mol
21 Eloy Raas 10 56 1:40:44.261 1:40.519 8 HENDRIKSKINDEREN NED19931029 ZRTC Theo Middelkamp
22 Ocko Geserick 30 56 1:41:41.510 1:38.729 21 HILVERSUM NED19950909 UWTC de Volharding
23 Witten Anthonise 1 55 1:40:46.607 1:41.149 51 DORDRECHT NED19911218 DRC de Mol
24 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999       0      
DNF Ian Peter Richards 44 38 1:04:51.337 1:38.385 35 Breda AUS19931011 DRC de Mol
DNF Perry van den Bos 59 38 1:08:08.395 1:38.557 10 SITTARD NED19970629 Westland Wil Vooruit
DNF Kelvin Bakx 20 28 47:39.214 1:38.749 22 BERGEN OP ZOOM NED19960118 Willebrord Wil Vooruit
DNF Samual Volkers 55 25 43:50.318 1:38.687 13   AUS19920713
DNF David van Eerd 3 23 39:17.065 1:38.091 22 BREDA NED19900423 ZRTC Theo Middelkamp
DNF Robbie van Bakel 69 22 38:52.661 1:40.185 7 DEURNE NED19940822 WV Schijndel
DNF Nick van Helvoirt 70 18 39:38.794 1:40.618 13 ERP NED19970718 WV de Jonge Renner
DNF Koen van Nieuwpoort 61 13 24:41.269 1:42.266 5 NIEUWERKERK AD IJSSEL NED19950803 Westland Wil Vooruit
DNF Lars Akkermans 18 13 25:39.473 1:43.763 2 OSSENDRECHT NED19971207 WV de Jonge Renner
DNF Melvin Hekman 62 12 24:27.765 1:53.261 2 ARKEL NED19940601 GRC Jan van Arckel
DNF Brett van Klaveren 37 12 26:38.458 1:53.977 4 BENTHUIZEN NED19970610 LRTV Swift
DNF Aron Kremer 40 10 17:48.027 1:42.276 5 Pernis NED19890504 RTC de Hoekse Renners
DNF Jermo Le Fevre 29 9 16:54.687 1:45.099 2 PURMEREND NED19960622 ZWC D.T.S.
DNF Lieven Anthonise 19 9 18:33.447 1:56.869 2 Dordrecht NED19900731 DRC de Mol
DNF Jan Arie Scherff 46 6 11:07.340 1:43.340 4 Waardhuizen NED19870114 GRC Jan van Arckel
DNF Quintero Bloemers 60 6 13:22.631 2:00.155 5 ALMERE NED19910822 UWTC de Volharding
DNF Jeroen Breewel 24 6 13:27.028 1:43.667 4 WILNIS NED19910920 Uithoornse WTC
DNF Danos Gerritsen 58 5 9:01.255 1:44.874 2 HOOGERHEIDE NED19961230 Willebrord Wil Vooruit
DNF Julien van Winden 17 3 5:33.166 1:43.927 2 Breda NED19970418 WV Breda
DNF Derek Heek 34 3 6:47.996 2:03.767 1 MONTFOORT NED19950726 GRC Jan van Arckel
DNF Alex Grunke 32 2 4:23.523 2:05.708 1 Australie AUS19930604
DNF Randy Sint Nicolaas 12 2 4:25.580 2:02.080 1 DORDRECHT NED19860829 RTC de Hoekse Renners
DNS Melvin Wildeboer Schut 16       0 PAPENDRECHT NED19970529 UWTC de Volharding
DNS Maarten Schoemaker 11       0 Nijmegen NED19850322 WV de Kannibaal
DNS Ruben Hoogland 4       0 ROTTERDAM NED19941012 RWC Ahoy
DNS Jeffrey Voermans 14       0 BREDA NED19961027 WV Breda
DNS Rodrigo Mendieta 8       0 ROOSENDAAL ARG19781201
DNS Pim van der Marel 7       0 DE LIER NED19900717 Westland Wil Vooruit
DNS Peter van de Put 9       0 Arnhem NED19920719 AR en TV de Adelaar
DNS Gustav Swagemakers 13       0 Anna Jacobapolder NED19730518 Team Brabant 2000
DNS Bart Harmsen 33       0 AMSTELVEEN NED19920831 WTC de Amstel
DNS Ramon Vleugel 54       0 KAPELLE NED19901023 DRC de Mol
DNS Djoerd van Dessel 26       0 BREDA BEL19970115 ZRTC Theo Middelkamp
DNS Robin Wennekes 56       0 DODEWAARD NED19920627 TWC Tempo
DNS Roland van der Sloot 48       0 's-Hertogenbosch NED19911008 TWC Tempo
DNS Danny Kroeze 41       0 ACHTERVELD NED19960510 W.V. Eemland
DNS Rowan Bergmans 22       0 MAREN-KESSEL NED19920906 WV Schijndel
DNS Wouter Been 21       0 DEN HAAG NED19890130 Restore Cycling
DNS Marc Veldt 53       0 AMSTELVEEN NED19950802 WTC de Amstel
DNS Ruben van Savooijen 45       0 Maassluis NED19960714 RWC Ahoy
DNS Peter de Winter 57       0 WOLPHAARTSDIJK NED19910712 ZRTC Theo Middelkamp
DNS Sem v/d Bogaert 23       0 POELDIJK NED19950703 Westland Wil Vooruit
DNS Marvin van Spronsen 49       0 Monster NED19891229 HSK Trias
DNS Matthijs Eversdijk 28       0 Delft NED19921221 DRC de Mol
DNS Lars van de Vall 52       0 Ouderkerk aan de Amstel NED19851222 WTC de Amstel
DNS Paul Cremers 25       0 GULPEN NED19950303 WV de Jonge Renner
DNS Steven Stenekes 50       0 Bennekom NED19890117 Uithoornse WTC