Uitslagen van 31 mei 2015:

 

2003-2004 Starttijd 12.50 uur

Uitslag  Rugnr Voornaam Achternaam  Geslacht Geb.datum School Groep 
1 70 Thijmen Goossens jongen 20-03-03 Jacintaschool 8
2 67 Jip Berben jongen 26-12-03 Jacintaschool 7
3 74 Rick Vriends jongen 18-07-03 De Wegwijzer 6
4 75 Thymen Hornstra jongen 14-11-04 De Zandberg 6
5 66 Michel van Ballegooy jongen 23-08-04 P I Tiel 7
6 72 Sjoerd Krempel jongen 25-12-02 De Eerste RIth 8
7 69 Tom Froger jongen 17-07-04 Laurentius 7
8 71 Koen de Keijzer jongen 8-02-04 Dirk van Veen 7
DNS 68 Rick Franken jongen 30-01-03 Jacintaschool 8
               
1 73 Denise Mertens meisje 1-07-04 KBS De Kievietssloop 7

 

2005-2006 Starttijd 12.40 uur 

Uitslag Rugnr Voornaam Achternaam Geslacht Geb.datum  School Groep
1 39 Kwinten Rotte jongen 27-05-05 KBS Laurentius 6
2 46 Moos Berben jongen 4-06-06 Jacintaschool 5
3 42 Indy Mols jongen 2005    
4 31 Finn Goossens jongen 23-04-06 Jacintaschool 5
5 28 Luuk Broeke jongen 7-04-06 KBS Laurentius 5
6 35 Bauke de Mes jongen 10-06-06

KBS

De Eerste Rith

5
7 45 Sam Janssens jongen 2005    
8 38 Dirk van Riel jongen 18-08-06 KBS Laurentius 4
9 27 Bouwe Bikkers jongen 29-11-06 KBS Laurentius 4
10 41 Boudewijn van Weedy jongen 22-09-06    
11 32 Thijs Heijkans jongen 19-11-06 De Schalm 4
               
1 33 Roos Huijbrechts meisje 22-02-06 De Spindel 5
2 44 Nica Froger meisje 2006    
3 37 Linsey Nooijen meisje 9-04-06 De Burchtgaarde 5
4 29 Pien Coppoolse meisje 31-12-06 Montessorischool   5
5 36 Demi van der Mierde meisje 6-05-05 OBS De Tweesprong 6
6 34 Marloes Lie meisje 17-07-06 Burchtgaarde 5
7 43 Peppe Mols meisje 2006    

 

2007-2008 Starttijd 12.30 uur

Uitslag Rugnr Voornaam Achternaam Geslacht Geb.datum School Groep
1 16 Mick Slaopeer jongen 14-09-07    
2 8 Jasper Huijbrechts jongen 16-10-07 De Spindel 4
3 9 Tijmen de Keijzer jongen 2-06-07 Dirk van Veen 4
4 17 Reynald Pielaat jongen 21-07-07 De Burgst 4
5 21 Lennert Savelkoul jongen 4-11-07 Hoogakker 4
6 26 Siem ter Weeme jongen 20-12-07 KBS Laurentius 4
7 14 Thomas van Kreij jongen 21-05-07 NUTS basisschool de hoogakker locatie blokmoeren 4
8 23 Teun Sonbeek jongen 4-08-07 Dr. De Visser 4
9 13 Dennis van Kreij jongen 10-11-08 NUTS basisschool de hoogakker locatie blokmoeren 4
10 29 Timo Friens jongen 23-07-07 De Wegwijzer  
11 7 Eslin Gatzen jongen 16-08-07 OBS De Wildert 4
12 24 Bas Terstegen jongen 19-03-08 Katholieke Basisschool Laurentius 4
13 20 Joris Romme jongen 12-02-07 Klokkebei (groep 3!!!!) 4
14 6 Daan Froger jongen 27-10-08 KBS Laurentius 5
15 22 Tim Schrauwen jongen 24-08-07 KBS.De Eerste Rith 4
16 15 Yannick van der Mierde jongen 15-06-08 OBS De Tweesprong 4
               
1 11 Noah Koolwijk meisje 20-01-08 KBS Laurentius 4
2 25 Noa Vijverberg meisje 14-07-07 Burgst Groene hil 4
3 18 Boaz van Pruijssen meisje 30-10-07 KBS Laurentius 4
4 10 Floor Kloosterman meisje 22-11-07 KBS Olympia 4
5 12 Mara Korporaal meisje 19-01-08 KBS Laurentius 4
6 27 Fieke Schalenkamp meisje 9-11-09